GOLF HOTEL AUSTERLITZ v Slavkově u Brna hodnocení

Volný čas

Sportoviště

STADION TJ SOKOL

Sportoviště a hřiště na slavkovském stadionu využívá k provozování sportovních činností především Tělocvičná jednota Sokol, ale také všechny slavkovské školy, je přístupný i široké veřejnosti.

Je zde lehkoatletický ovál, tři tenisové antukové kurty, fotbalové hřiště, tři antuková hřiště pro nohejbal a dvě hřiště pro volejbal s umělým povrchem. V zimním období je k dispozici tenisová přetlaková hala.

SPORTOVNÍ CENTRUM BONAPARTE

Sportovní centrum Bonaparte se nachází v centrum města v bezprostřední blízkosti slavkovského zámku. K dispozici jsou dvě plně automatizované bowlingové dráhy, dva klimatizované kurty na squash, fitness, solárium a bar s nabídkou různých doplňků stravy či zdravé výživy.

V posilovně o celkové rozloze 160 m2 můžete využít možnosti konzultace s trenérem nebo posilování propojit s výukou bojových sportů, či jako doplněk využít masérské služby nebo solárium.

ZÁMECKÁ STŘELNICE

Aktivní střelci a příznivci sportovní střelby mohou zavítat do kasemat slavkovského zámku do tunelové střelnice. Na pěti palebných postech o délce 25 m si mohou vyzkoušet střelbu z běžných krátkých palných zbraní i ze zbraní historických. Mimo to se zde návštěvníci mohou seznámit i s nejnovějšími novinkami zbraní vyráběných v našich zbrojovkách.

JEZDECKÝ SPORTOVNÍ KLUB

Jezdecký sportovní klub nabízí možnost výuky jízdy na koni nebo vyjížďky do terénu, vše pod odborným dohledem.

JÍZDÁRNA VERGOZ

Veřejná jízdárna a restaurace Vergoz - areál jezdeckého klubu. Jízdárna VERZOG  pořádá turistické i sportovní vyjížďky na koních i v kočárech, výcvik jízdy na koních, pronájem kočárů. Areál Vergoz naleznete na první křižovatce (směr Křenovice) ve Slavkově u Brna u hlavní silnice Brno - Uherské hradiště. K dispozici je i restaurace se staročeskou a moravskou domácí kuchyní.