Ubytování

Jednolůžkový pokoj s terasou

Náš jednolůžkový pokoj s terasou je ideální volbou pro jednotlivce na služební cestě nebo pro cestovatele hledající pohodlí a klid. Hotel se nachází jen pár minut od dálnice D1 a 20 km od Brna.
Pokoj nabízí útulné prostředí s pohodlnou jednolůžkovou postelí, která zajišťuje kvalitní odpočinek. Menší terasa je ideálním místem pro relaxaci, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo večerní skleničku vína.
Pro Váš maximální komfort nabízíme možnost připlatit si snídani formou švédských stolů. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás naleznete ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci.
*Pokoj je možné si rezervovat maximálně rok dopředu.

Dvoulůžkový pokoj s terasou

Náš dvoulůžkový pokoj s terasou nabízí komfort a prostor, který ocení každý host. Pokoj je vybaven dvoulůžkovou postelí, která zajišťuje klidný a příjemný spánek. Pro relaxaci je k dispozici menší terasa, ideální na posezení s ranní kávou či večerní skleničkou vína.
Vybavení pokoje:
  • Dvoulůžková postel: Prostorná postel s kvalitní matrací pro dokonalý odpočinek.
  • Sociální zařízení: Koupelna se sprchovým koutem, která nabízí sprchový gel a ručníky.
  • Vestavěná skříň: Dostatek úložného prostoru pro Vaše osobní věci.
Dvoulůžkový pokoj s terasou je ideální pro páry nebo jednotlivce, kteří hledají klidné a příjemné ubytování ve Slavkově. K Vašemu pobytu nabízíme možnost připlatit si snídani formou švédských stolů.

*Pokoj je možné si rezervovat maximálně rok dopředu.

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a terasou

Náš dvoulůžkový pokoj s přistýlkou je ideální volbou pro rodiny s dětmi, které hledají komfortní ubytování ve Slavkově. Pokoj je vybaven dvoulůžkovou postelí s přistýlkou, která zajišťuje klidný a příjemný spánek. Součástí je i menší terasa, která je ideální pro relaxaci s ranní kávou nebo večerní skleničkou vína a zároveň skvělým místem, kde si děti mohou hrát pod dohledem rodičů.
Vybavení pokoje:
  • Dvoulůžková postel s přistýlkou: Prostorná postel s vysoce kvalitní matrací zaručuje dokonalý odpočinek a pohodlí. Součástí je i přistýlka.
  • Sociální zařízení: Koupelna se sprchovým koutem, která nabízí sprchový gel a ručníky.
  • Vestavěná skříň: Dostatek úložného prostoru pro Vaše osobní věci, součástí je i trezor.
K Vašemu pobytu nabízíme možnost připlatit si snídani formou švédských stolů.

*Pokoj je možné si rezervovat maximálně rok dopředu.

Apartmá pro dvě osoby

Apartmán s terasou se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a oddělené ložnice s menší terasou.
Vstupte do prostorného Apartmánu pro 2 osoby, který se skládá ze světlého obývacího pokoje, který je vybaven pohodlným sedacím nábytkem s konferenčním stolkem. Otevřený prostor umožňuje volný pohyb a vytváří příjemnou atmosféru. Kuchyňský kout je plně vybaven moderními spotřebiči, včetně lednice, sporáku, trouby a mikrovlnné trouby. K dispozici je dostatek pracovního prostoru a úložných skříněk pro všechny Vaše potřeby. Obývací pokoj je navíc vybaven rozkládacím gaučem, který může sloužit jako další lůžko pro hosty.

Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem s velkým zrcadlem, toaletou a bidetem.
Pro relaxaci je k dispozici menší terasa, ideální na posezení s ranní kávou či večerní skleničkou vína.
K Vašemu pobytu nabízíme možnost připlatit si snídani formou švédských stolů.

*Apartmán zobrazit více je možné si rezervovat maximálně rok dopředu.