Jsme tu pro vás

Kateřina Libenská

manažerka hotelu a restaurace
Zodpovídá za chod hotelu i restaurace. Snaží se vytvořit tým lidí, kteří mají podobné smýšlení a, i když to může znít jako klišé, pro které bude zákazník vždy na prvním místě.

„Mým cílem je vybudovat dobré jméno hotelu a restaurace a vytvořit místo, kam se hosté budou rádi vracet.“

Jiří Zukal

vedoucí restaurace
Zajišťuje plynulé fungování restaurace jak se strany dodávek, tak ze strany obsluhy. Nerad se potýká s náhlými změnami, proto se snaží vždy o maximální připravenost.

„Za každých okolností se snažím uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.“

Our partners

Zaměstnání

O šikovné, učenlivé a zodpovědné lidi je v našem oboru nouze. Proto máte-li zájem a chuť přispět ke zlepšení kvality našeho hotelu nebo restaurace, neváhejte zaslat svůj životopis i v případě, že zrovna nemáme vystavený žádný inzerát: info@hotelausterlitz.cz

Aktuálně hledáme

Kuchař/ka

Hledáme šikovné a perspektivní kuchaře a zástupce šéfkuchaře! Nabízíme stabilitu, práci v zavedené firmě, příjemné prostředí, mladý kolektiv a především zajímavou práci.

Požadujeme minimálně 3 roky praxe v oboru, chuť do práce a ochotu učit se novým věcem.

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na e-mail info@hotelausterlitz.cz.

Historie hotelu

Myšlenka postavit hotel a zázemí pro golfisty napadla otce Kateřiny Libenské v roce 2003, kdy se ve Slavkově u Brna golf začal stále více rozmáhat. Po domluvě s majitelem hřiště o budoucí spolupráci byli osloveni stávající společníci, vytipovány vhodné pozemky a začalo se s plánováním.

Společníci chtěli vybudovat takové zázemí, které by co nejvhodněji zapadalo do slavkovské krajiny a korespondovalo tak s celým okolím. Výstavba hotelu byla následně zahájena na počátku roku 2004 a dne 2. října 2004 byly slavnostně otevřeny prostory restaurace a přilehlé klubovny. Hotel Austerlitz se šesti bungalovy byl otevřen na jaře roku 2005.