GOLF HOTEL AUSTERLITZ v Slavkově u Brna hodnocení

Hotel

Služby

Ubytování ve Slavkově u Brna - Golf Hotel Austerlitz

Golf Hotel Austerlitz se nachází necelých 24 km od Brna, v sousedství Slavkovského zámku a v oblasti Slavkovského bojiště, které je krajinnou památkovou zónou. Je situován přímo v golfovém areálu, které tvoří 18-ti jamkové hřiště ve stylu skotského typu-links a sdružuje více než 700 aktivních hráčů golfu.

Hotel nabízí celoroční ubytování v šesti samostatných bungalovech o celkové kapacitě 60 osob. V každém bungalovu se nachází šest dvoulůžkových pokojů, které jsou spojeny společnou chodbou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV set, bezplatnou wifi a menší terasu. Součástí hotelu jsou také tři apartmány, které tvoří dvě samostatné místnosti, sociální zařízení, TV set, bezplatná wifi, kuchyňský kout a menší terasa. Všechny pokoje jsou nekuřácké a parkovací místa jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.

Hosté hotelu mají k dispozici prostory restaurace, která je vzdálena cca 25-55 m od jednotlivých bungalovů a nabízí skvělou kuchyni. Součástí restauračního zařízení je recepce, bar, klubové zázemí, školící místnost a taneční parket. Vedle recepce je umístěn PRO SHOP s golfovými potřebami. Moderní interiér restaurace ještě umocňuje vhodné umístění venkovní terasy, která nabízí jedinečný pohled na golfové hřiště a Slavkovský zámecký park.

Ceny za ubytování nejsou ovlivněny obchodními, kulturními či sportovními akcemi v Brně či okolí. Svojí polohou je Golf Hotel Austerlitz velmi vhodný pro prezentaci firem, společenské a rodinné akce, firemní pobyty a především pro nadšené golfisty, kteří si chtějí zahrát golf i odpočinout a zároveň poznat krásné okolí Slavkova.

Rezervační systém

Hotel je napojen na 100% ON-LINE Rezervační systém. Po vybrání požadovaného termínu a následném zadání počtu osob, Vám systém vybere z volných kapacit hotelu volné pokoje pro zadaný termín.

Následným potvrzením a vybráním požadované platby, případně zálohy, kreditní kartou či převodem z účtu, Vám bude nabídnuto vytištění potvrzení o rezervaci.

Samoobslužný systém pracuje s akuální databází hotelových kapacit. V Průvodci rezervací si v několika krocích zajistíte pevnou GARANTOVANOU REZERVACI.

Ceník 1-2 noci / 3 a více nocí
jednolůžkový pokoj se snídaní 1 100 / 1 000 Kč
dvoulůžkový pokoj se snídaní 1 600 / 1 400 Kč
apartmán 1 osoba 1 500 Kč
apartmán 2 osoby 2 200 Kč

Při kombinaci služeb ubytování a golf sleva 10% na obě služby. Při větších a delších rezervacích cena dohodou. Nekuřácké pokoje a bezplatná wifi.

Rezervovat