Koupaliště Slavkov

Slavkovské koupaliště se nachází ve sportovním areálu, je ideálním místem pro relaxaci a osvěžení během horkých letních dnů. Nachází se jen kousek od našeho hotelu, což z něj činí pohodlnou volbu pro naše hosty.

 

koupaliště

Aquapark Vyškov

Udělejte se výlet do Vyškova a navštivte aquapark. který je ideálním místem pro celou rodinnou. Najdete zde různé bazény, tobogány a další vodní atrakce, které potěší jak děti, tak dospělé.
Kromě toho aquapark nabízí wellness zónu, kde si můžete odpočinout v sauně nebo vířivce. Výlet do Vyškova a návštěva aquaparku je skvělou příležitostí, jak strávit aktivní a zábavný den mimo město.

 

aquapark

ZOO Park Vyškov

ZOO Park Vyškov je ideálním místem pro rodinný výlet, který nabízí zábavu a vzdělání pro návštěvníky všech věkových kategorií. ZOO Vám nabízí velkou škálu zvířat, od běžných domácích druhů, jako jsou kozy, ovce, a králíci, až po exotické druhy, jako jsou lamy, klokani a různé druhy ptáků.

Pro děti je zde připraveno mnoho interaktivních aktivit, včetně možnosti krmení a mazlení některých zvířat. ZOO Park Vyškov také nabízí vzdělávací programy a workshopy, které dětem přibližují svět zvířat a přírody.

zoo park