Zámek Slavkov

Zámek Slavkov je nádherný barokní zámek s bohatou historií, který je ideálním cílem pro milovníky architektury a historie. Zámek se pyšní elegantními interiéry, které jsou bohatě zdobené freskami a historickým nábytkem, což návštěvníkům nabízí jedinečný pohled do života šlechty v minulých staletích.

Rezervujte si prohlídku zámku ještě dnes!

 

o zámku

Bitva u Slavkova

Navštivte památník Bitvy u Slavkova, taky známé také jako Bitva tří císařů, a prozkoumejte naučné stezky, které Vás zavedou na místa, kde se tato slavná bitva v roce 1805 odehrála. Památník je důstojnou připomínkou jednoho z nejvýznamnějších vojenských střetnutí v evropských dějinách, kde se střetly armády Francie, Rakouska a Ruska pod vedením císařů Napoleona Bonaparta, Františka I. a Alexandra I.

 

o památníku

Kaple sv. Urbana

Kaple sv. Urbana je malebným a klidným místem, které nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Kaple, zasvěcená svatému Urbanovi, patronovi vinařů, se nachází nedaleko od Slavkova, což ji činí ideálním cílem pro krátký výlet.

Z vyhlídky u kaple se můžete kochat panoramatickými pohledy na město, rozprostírající se pod Vámi a na zvlněnou krajinu, která ji obklopuje.

 

o kapli