Zvýhodněné pobyty

Letní antikorona pobyt 2020

Zachraň domácí cestovní ruch


Gastronomii a hotelnictví uštědřil koronavirus pořádnou ránu. My se však nevzdáváme. I letos nabízíme zvýhodněný letní pobytový balíček. Nikdy dřív jsme ho však nepotřebovali tak propagovat jako nyní. Čím dříve rezervujete pobyt a zaplatíte zálohu, tím víc nám pomůžete ustát toto těžké období.

O své peníze se však bát nemusíte. V případě, že by omezení trvala i podobu letních měsíců, přesuneme vám rezervaci na jakýkoliv jiný termín.


Dopřejte si u nás pár dní nerušeného klidu a pohody. Náš hotel se v letních měsících zavděčí vám, kteří hledáte komfortní ubytování a atraktivní polohu vhodnou pro poznávání okolí nabitého turistickými lákadly. A navíc se slevou, pokud u nás strávíte víc než 2 noci.

Pokud jste si chtěli někdy vyzkoušet golf, tak budete mít ideální příležitost – povinné to však určitě není. Možností zabavit se je opravdu dost a nic vám nebude bránit ani v lenošení třeba se sklenkou dobrého vína na terase naší hotelové restaurace.

Co Vám nabídne hotelový areál?

 • Prostorné lůžkové pokoje (30 m2) s vlastním sociálním zařízením a menší terasou na posezení nebo komfortní lůžkové apartmány (70 m2), které mají navíc pokoj oddělený od ložnice a kuchyňský koutek.
 • Plnohodnotné přistýlky pro Vaše děti.
 • Příjemnou restauraci s krásným výhledem z terasy.
 • Venkovní dětský koutek.
 • Interiérové dětské hřiště.
 • Pohodlné parkování v ceně pobytu.
 • Golfové hřiště přímo u hotelu a 15% slevu na hru nebo golfového trenéra. Pro vás, kdo si chcete golf jen vyzkoušet, je možné hole zapůjčit a trénovat v rámci golfové akademie.

Bitva Tří císařů

Slavkov je známý napoleonskou bitvou Tří císařů, která se zde v roce 1805 odehrála. V okolí je tak spousta míst, které tuto událost stále připomíná. A nejde jen o známou Mohylu míru. Vydat se můžete třeba po naučné stezce, která vás zavede na pozorovací stanoviště připomínající významná místa tehdejšího bojiště.

Zámek

Dominantou města je krásný barokní zámek s rozsáhlým parkem. Kromě stálé expozice a 2 prohlídkových tras nabízí nově dětskou prohlídkovou trasu doplněnou kostýmy, dekoracemi a rekvizitami během níž děti řeší záhadu ztracené koruny. Kostýmy si lze i vypůjčit a naplno se ponořit do dávných časů. Navštívit můžete i rozsáhlé podzemí s mučírnou a lapidáriem kamenných uměleckých artefaktů.

Město Slavkov u Brna

Na zámek přímo navazuje hezké náměstí lákající k posezení na zahrádkách místních restaurací, kaváren a cukráren.

Koupaliště

V docházkové vzdálenosti od hotelu najdete koupaliště.

Pěší turistika

Pěší turisté se mohou vydat údolím řeky Litavy, do Ždánického lesa nebo ke kapli sv. Urbana.

Cykloturistika

Nově vzniklá cyklostezka do Hodějic navazuje na síť cyklistický tras na úpatí Ždánického lesa. Můžeme doporučit nenáročnou 11 km dlouhou trasu na Ekofarmu Jalový dvůr, kterou zvládnou i děti. Zkušení cyklisté ocení náročnější trasy přímo ve Ždánickém lese.

Sport

Ve Slavkově a jeho okolí se nachází několik sportovišť – tenisové kurty, volejbalové kurty, fitness, jezdecký klub, jízdárna atd.

Kultura

Milovníci kultury si mohou dovolenou naplánovat také podle akcí, o které není v okolí nouze.

Prozkoumat další možnosti


Ceník letních pobytů na 3 a více nocí

 • 20% sleva na ubytování

2lůžkový pokoj: 1440 Kč / noc
2lůžkový apartmán: 2000 Kč / noc
přistýlka pro děti 6-17 let: 240 Kč / noc

 • snídaně v ceně ubytování
 • děti do 5 let zdarma
 • pro každého hosta 1 celodenní vstupenka na slavkovské koupaliště
 • 15% sleva na golf nebo golfového trenéra

Platební podmínky: Záloha 50 % z ceny ubytování při rezervaci. V případě trvajících omezení může být rezervace přesunuta na jakýkoliv jiný termín.